Close
Skip to content

Współpraca z firmami CSR

karty

Przeszkoliłam ponad 400 pracowników firm oferujących pieniężne gry losowe – w tym większość kasyn oraz operatorów oferujących zakłady wzajemne w Polsce.

Jestem jedną z nielicznych w Polsce osób, która specjalizuje się w tematyce Odpowiedzialnej Gry rozumianej jako działanie firm hazardowych w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Byłam pierwszą koordynatorką programu Odpowiedzialna Gra fundacji Lotto (wówczas Fundacji Milion Marzeń) należącej do Totalizatora Sportowego. Później, jako osoba odpowiedzialna za działania merytoryczne w tym obszarze w Fundacji Inspiratornia, przygotowywałam oraz realizowałam szkolenia współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Z mojej inicjatywy zaproszeni zostali do Polski międzynarodowi eksperci w tej dziedzinie: Pieter Remmers z Assisa, dr Thomas Nillsen z The European Lotteries, Arjan Kosdjenst ze Slot Academy.

Szkolenia z Odpowiedzialnej Gry realizuję do dziś – zarówno w ramach działań Fundacji Inspiratornia, jak i komercyjnie. Podczas szkoleń opisuję specyfikę uzależnienia od hazardu, prezentuję wyniki najnowszych badań naukowych dotyczących obszaru odpowiedzialnej gry – w tym informacji dotyczących skuteczności wybranych narzędzi używanych do realizacji Odpowiedzialnej Gry; międzynarodowe kampanie społeczne poświęcone edukacji graczy oraz nowoczesne narzędzia służące do śledzenia zachowań gracza wraz z oferowaniem mu spersonalizowanych informacji dotyczących ryzyka jakie podejmuje oraz kontroli gry.

Opracowuję także informacje dla graczy oraz materiały edukacyjne w tym temacie.

Koszt szkolenia uzależniony jest od liczby osób oraz miejsca szkolenia i podlega negocjacjom.
Zapraszam do rozmowy: + 48 606 662 355